מועדון קליעה אולימפי

מועדון קליעה אולימפי נשק הצפון, הוקם ע”י רוני כהן בעלי “נשק הצפון ר 2002 בע”מ”. מועדון הקליעה פועל במתקני ההכשרות של “נשק הצפון” בעפולה רח’ קהילת ציון 14 ובמטווח בקיבוץ גניגר.

הרעיון המרכזי שעמד מאחורי הקמת הפרויקט החשוב של מועדון קליעה ספורטיבי היה לאפשר לילדים ומבוגרים כאחד ללמוד, להתנסות ולהתחרות בירי ברובה אוויר/זעיר. “למד נא את בניך קשת”

במועדון הקליעה יש כיום 250 חברים מגילאים שונים אשר מגיעים לנשק הצפון בכדי להתאמן להתחרות ברובה / אקדח אוויר, זעיר עם מיטב המדריכים המקצועיים.

בכדי להיות חבר במועדון הקליעה עליך לבצע רישום במועדון נשק הצפון עפולה קהילת ציון 14.

רישום במועדון מתבצע בחודשים יולי אוגוסט עד סוף החודש.

לאחר רישום למועדון כל חבר מקבל תעודת יורה בענף הקליעה. התעודה מאפשרת לחבר להשתתף בתחרויות ליגה שנערכות במטווח האולימפי בנשק הצפון התחרויות מוכרות בהתאחדות הקליעה בישראל.

טפסים לרישום והסברים נוספים ניתן לקבל במרכז ההכשרות “נשק הצפון” בעפולה.

ראוי להדגיש כי חברות רצופה של שנתיים במועדון הקליעה והשתתפות ב- 5 תחרויות בשנה מהווה קריטריון לקבלת המלצה של איגוד הקליעה / משרד הפנים, על מנת לרכוש רובה אוויר. בתנאי חובה לעמידה בכל הקריטריונים של הבט”פ.

יורה שלא יבצע את הנדרש עליו (רישום למועדון ו5 תחרויות בשנה) לא יעמוד בקריטריונים הנדרשים.

מי שמחזיק רישיון רובה אוויר / זעיר יכול להירשם למועדון הקליעה – רישום זה מקנה זכות לשמירה על הרישיון ומאפשר החלפת הרובה הישן בחדש.

במרכז ההכשרות “נשק הצפון” ניתן לבצע החלפה של כלי נשק או לשדרג את כלי הנשק הישן לחדש.

מועדון הקליעה מזמין את מי שמעוניין ילדים ומבוגרים, לבוא בימי שישי למרכז ההכשרות “נשק הצפון” לבצע ירי ניסיון עם המדריכים המנוסים של מרכז ההכשרות ולחוות חוויה מיוחדת במטווח מהטובים והמתקדמים בארץ.

לפרטים וקבלת מידע נוסף ועזרה על התהליך חייגו: 04-657-3573

הירשם לקורס

    אני מאשר/ת קבלת דיוור