תקנון אתר נשק הצפון 2019

כללי
תקנון זה מהווה הסכם בין רוכשי המוצרים באתר לחברת נשק הצפון ר.2002 בע”מ (להלן- “נשק הצפון”) המפעילה את האתר.
המכירה נעשית הן באמצעות באתר והן במכירה טלפונית.

ברכישת מוצר המוצע למכירה ע”י האתר, הלקוח נותן את הסכמתו לתקנון המהווה את הבסיס המשפטי להתקשרות הצדדים. לקוח שהתקנון איננו מקובל עליו מתבקש לא לרכוש מוצרים באמצעות האתר אלא בחנויות נשק הצפון.
האתר איננו מספק שירות לקטינים מתחת לגיל 18.

פרטיות
הפרטים האישיים שנמסרים בעת ההזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שתבצע בעתיד, יישמרו במאגר המידע של האתר, וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה והחיוב בכרטיס אשראי. למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך באמצעות כרטיס אשראי אם לא נקבל אותם. אישור התשלום על ידי חברת האשראי מהווה תנאי לביצוע העסקה והבטחה שהמוצרים שהוזמנו יגיעו ללקוח. במקרה שהמוצרים יחזרו לנשק הצפון עקב פרטים שגויים של הלקוח, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. ולכן אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. פרטיך האישיים ופרטי כרטיס האשראי ישמרו בסודיות ולא יועברו לגורמים אחרים.

מסירת המוצרים ללקוח
מסירת המוצרים ללקוח יכולה להיעשות בחנויות נשק הצפון או בשילוח המוצרים לבית הלקוח.
השילוח יעשה תוך שני ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה וקבלת אישור ההזמנה וקבלת אישור שהסחורה הכן נמצאת במלאי ( להלן- “אישרו ההזמנה”) על מנת שנוכל לבדוק זמינות הפריטים ולאמת את אמצעי התשלום.

שיטות שילוח:
משלוח עד בית הלקוח – במידה והלקוח יבחר משלוח עד הבית לאחר “אישור ההזמנה” ישלח המשלוח והוא יקבל הודעה על עדכון יציאת המשלוח מתבצע על ידי חברת שליחויות יגיע תוך 5-7 ימי עסקים (לא כולל שישי שבת). משלוחים לחו”ל ניתן לבצע משלוחים מחוץ לישראל בשירות EMS של דואר ישראל , לקבלת אינפורמציה על השירות צרו איתנו קשר במייל לקבלת הצעת מחיר.

מלאי מוצרים
אתר של חברת נשק הצפון אינו מבחין בין מוצרים הקיימים במלאי למוצרים שאזלו מהמלאי במידה ואתם מזמינים מוצר קיימת אפשרות שהמוצר הנל לא במלאי . אנו נעדכן אותכם על כך ונציע לכם את התחלופות הבאות או להמתין לחידוש המלאי או לבחור מוצר אחר
ביטול עסקה והחזרת מוצרים בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
נשק הצפון – מתחייבים לתת את השירות לקוחות הטוב ביותר ולהקפיד על דרישות חוק הגנת הצרכן.
על פי החוק הצרכן רשאי לבטל עסקה שבוצעה מכל סיבה שהיא, בהודעה בכתב – בדואר, באמצעות פקס או בדואר אלקטרוני – עד 14 יום מיום קבלת המוצר. הצרכן זכאי לקבל את התשלום במלואו או בניכוי דמי ביטול.
תנית בוררות חובה: כל סכסוך בין הלקוח לנשק הצפון ידון אך ורק בפני בורר דן יחיד שהוא שופט מחוזי בדימוס ממחוז צפון.
פרטים ליצירת קשר או שאלת שאלות

נשק הצפון – כתובתנו: קהילת ציון 14 עפולה. טלפון :04-6573573 מיקוד: 1830114
מייל : northarm2002@gmail.com
איש קשר ליצירת קשר אביחי כהן – 050-4900049